Filtruj

Praca E Platnosci - Wieluń

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

Wieluń

Zakres obowiązków: Obsługa dokumentacji i korespondencji - przygotowywanie, organizowanie i archiwizacja dokumentów oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych - planowanie, koordynowanie logistyki i przygotowywanie materiałów potrzebnych na spotkania ...

27.06.202427.06.2024

Spawacz TIG - praca w Belgii

REGESSREGESS
Wieluń

Poszukujemy doświadczonych spawaczy Tig. Praca na terenie Belgii. Spawacz TIG - praca w Belgii Obowiązki Spawanie balustrad Wymagania •doświadczenie •prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd mile widziane, •komunikatywny język angielski mile widziany, •własna działalność gospodarcza lub gotowoś...

12.06.202412.06.2024

Praca w restauracji w Wieluniu stanowisko KELNERKA

WŁAŚCICIELWŁAŚCICIEL
Wieluń

Restauracja w Wieluniu oferuje pracę na stanowisku Kelnerka Obecnie poszukujemy Osoby chętnej do pracy w naszej restauracji na stanowisku Kelnerka Jest to praca przede wszystkim w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach pracy naszego lokalu od 9.30 10.00 10.30 11.00 do 17.30 18.00 I...

07.06.202407.06.2024