Filtruj

Praca E Towers Famaba S A - Głogów

1-2 z 2 ofert pracy

SPAWACZ - MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

E-TOWERS FAMABA S. A.E-TOWERS FAMABA S. A.
Głogów

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac spawalniczych i monterskich. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Doświadczenie w zawodzie spawacz - monter konstrukcji stalowych, doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń, uprawnienia na spawanie półautomatem ( książeczka spawacza MAG 135), umiejętn...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Produkcja Spawacz-Monter

Głogów

E-TOWERS FAMABA S.A. jest polską firmą należącą do międzynarodowej grupy kapitałowej E-CRANE. Głównymi produktami firmy są maszty wież wiatrowych oraz dźwigi przeładunkowe złomu i materiałów sypkich. W związkuz dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: SPAWACZ-MONTER KONSTRUKC...

28.03.202428.03.2024
od 6900 zł