Filtruj

Praca Eco - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

ECO CLEAN AGNIESZKA WILCZKOWIAK USŁUGI SPRZĄTAJĄCEECO CLEAN AGNIESZKA WILCZKOWIAK USŁUGI SPRZĄTAJĄCE
Gdańsk

Zakres obowiązków: Sprzątanie przedszkola. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 12-20. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe dyspozycyjność, samodzielność, chęć do podjęcia pracy od zaraz....

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy ds. elektromobilności (Partner Handlowy)

Gdańsk

Dołącz do nas, jeśli: posiadasz doświadczenie w sprzedaży do klienta B2B, posiadasz kontakty biznesowe w dowolnej branży, cenisz sobie niezależność w działaniu i elastyczność współpracy, chcesz poznawać najnowsze trendy rynku elektromobilności. Jako Partner Handlowy będziesz współpracował z działem ...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK FIZYCZNY

ECO-PLAN S. A.ECO-PLAN S. A.
Gdynia

Zakres obowiązków: Sprzątanie w pomieszczeniach na terenie Komendy Portu Wojennego. Wymagania: wykształcenie - podstawowe MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B...