Filtruj

Praca Edukacja Wczesnoszkolna - Wrocław

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

nowa oferta
FUNDACJA EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJFUNDACJA EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ
Wrocław

Zakres obowiązków: Nauczanie matetmatyki. Pół etatu, 11 h dziennie. Zatrudnienie na 1 rok, z możliwością przedłużenia. zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Kontakt z pracodawcą - e-mail: atut@fem.org.pl Oferta dostępna w sali C. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE SENSORYCZNE PLUSZAKIPRZEDSZKOLE SENSORYCZNE PLUSZAKI
Siechnice

Przedszkole sensoryczne Pluszaki firma obecna 10 lat na rynku wrocławskim poszukuje kandydatów na stanowisko:Nauczyciel wychowania przedszkolnego (do placówki w Św. Katarzynie) Termin rozpoczęcia pracy: wrzesień 2024rOferujemy:​• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;​• pracę w wymiarze 7 godzin d...

24.05.202424.05.2024