Filtruj

Praca Edukacja - Chełm

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ (18/18 ETATU)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. BOLESŁAWA ZYGMUNTA WIRSKIEGO W CHEŁMIESZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. BOLESŁAWA ZYGMUNTA WIRSKIEGO W CHEŁMIE
Chełm

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych w szkole podstawowej zgodnie z programem nauczania. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność - umiejętność pracy z dziećmi Wymiar czasu pracy 18/18 (pełny etat). KONTAKT...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta - 1/2 etatu

TUTORE SP. Z O.O.TUTORE SP. Z O.O.
Chełm

Tutore Poland to nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolska sieć szkół językowych ProfiLingua. Dołączając do naszego zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowocz...

16.04.202416.04.2024