Filtruj

Praca Edukacja - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń

nowa oferta
ŁUKASZŁUKASZ
Nowy Sącz

Stowarzyszenie Humaneo to zespół ludzi, którzy łącząc pasję z działaniem, opracowują i wprowadzają innowacyjne rozwiązania odpowiadając na realne potrzeby pracodawców oraz społeczeństwa obywatelskiego. W związku z rozwojem Naszej działalności poszukujemy młodych, ambitnych osób. Obecnie poszukujemy...

04.05.202404.05.2024
od 3000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Farmaceutyczny

KRKA POLSKA SP. Z O.O.KRKA POLSKA SP. Z O.O.
Nowy Sącz

CEL PRACY realizacja założonych planów sprzedażowych (lokalne sieci i apteki indywidualne) kreowanie pozytywnego wizerunku firmy KRKA oraz produktów firmy na rynku farmaceutycznym budowanie długotrwałych i efektywnych relacji z klientami edukacja farmaceutów dbanie o ekspozycję produktów w aptekach ...

01.05.202401.05.2024

REFERENT DS. EDUKACJI

Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Referent ds. edukacji- oferta stażu realizowana w ramach programu Konserwator. - pomoc w przygotowaniu materiałów dydaktycznych, - współpraca ze szkolnictwem celem poszukiwania nowych odbiorców, - wsparcie w działaniach promocyjnych, Wymagania: wykształcenie - inne średnie ogólno...

29.04.202429.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0371 s