Filtruj

Praca Edukacja - Olkusz

1-2 z 2 ofert pracy

Praca w księgowości - Bukowno lub Olkusz

nowa oferta
Z.R.ID. NEST SP. Z O.O.Z.R.ID. NEST SP. Z O.O.
Olkusz

Zatrudnimy osobę do księgowości w Bukownie lub Olkuszu . Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne.Doświadczenie nie jest wymagane. Preferowane są osoby młode w trakcie lub bezpośrednio po okresie edukacji. Miejsce pracy: Bukowno lub Olkusz. Umowa stała w pełnym wymiarze czasu. CV wysy...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWEPRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
Krzeszowice

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktyczno wychowawczych, systematyczne prowadzenie dokumentacji pracowniczej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) studia magisterskie z wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego, studia licencjackie z wychowania przedszkolne lub wczesnoszk...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0178 s