Filtruj

Praca Edukacja - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

nowa oferta
PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE
Rzeszów

Przedszkole w Rzeszowie poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na pełny etat.WYMAGANIA:- wymagane wykształcenie w zakresie edukacji przedszkolnej- chęć dłuższej współpracy i rozwoju zawodowego,- otwartość na nowe wyzwania,- zamiłowanie do pracy z dziećmi, cierpliwość i pogodn...

26.04.202426.04.2024

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

nowa oferta
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PINOKIONIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PINOKIO
Rzeszów

Zakres obowiązków: Opieka i edukacja dzieci. Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnego w oparciu o doświadczenie, dodatkowe kwalifikacje i stopień awansu zawodowego. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie...

Umowa o pracęumowa o pracę

nauczyciel języka angielskiego

nowa oferta
HOUSE OF ENGLISHHOUSE OF ENGLISH
Ropczyce

Jesteś anglistą z doświadczeniem i szukasz nowych wyzwań? Chcesz się rozwijać w kreatywnym zespole z pasją? Nie masz doświadczenia a chcesz być dobrym, inspirującym nauczycielem?Jesteś w trakcie studiów i czujesz gotowość do pracy w tym zawodzie?Zapraszamy Cię do naszego zespołu.W pełnym wymiarze go...

27.04.202427.04.2024