Filtruj

Praca Edukacja - Sieradz

NAUCZYCIEL KONSULTANT Z KWALIFIKACJAMI DO NAUKI MATEMATYKI I INFORMATYKI

CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SIERADZUCENTRUM ROZWOJU EDUKACJI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SIERADZU
Sieradz

Zakres obowiązków: Planowanie, organizowanie i prowadzenie w różnych formach szkoleń dla nauczycieli, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zawodowym z innymi nauczycielami, opracowywanie materiałów metodycznych i innych wspomagających pracę nauczycieli. Upowszechnienie dobrych praktyk pedagogicznyc...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL KONSULTANT Z ZAKRESU EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

Sieradz

Zatrudnimy pracownika produkcji

MICHAŁMICHAŁ
Łask

Agaris Myco Poland Sp. o.o. jest wiodącym producentem podłoża pod uprawę pieczarek . Posiadamy dwa zakłady w centralnej Polsce. Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów od ponad 30 lat. Jako pracodawca dbamy o rozwój naszych pracowników. Zapewniamy szeroki wachlarz szkoleń pracowniczych. Motywujemy...

31.05.202331.05.2023
od 4200 zł