Filtruj

Praca Ekspedientka - Przysucha

1-3 z 3 ofert pracy

Ekspedientka Przysucha / Klwów

ROJO SP. Z O.O.ROJO SP. Z O.O.
Przysucha

profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, stanowisku kasowym oraz stoisku mięso – wędliny dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów przeprowadzanie transakcji kasowych przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy i higieny...

11.03.202411.03.2024

EKSPEDIENTKA PRZYSUCHA / KLWÓW

Przysucha

Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, stanowisku kasowym oraz stoisku mięso – wędliny dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów przeprowadzanie transakcji kasowych przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy i higieny Wymagania: wykształcenie - zasadnicze za...

Zatrudnimy Ekspedientkę do sklepu spożywczego Lewiatan

KATARZYNAKATARZYNA
Łazy

Dzień dobry Sklep Lewiatan zatrudni osoby do pracy na stanowisko Ekspedientki. Lokalizacja: Ul. Łączności 35 ,05-552 Łazy Oferujemy pracę w fajnym zespole w systemie zmianowym (6:00 – 14.00 / 14.00 – 22:00). Gwarantujemy: umowę o pracę, pełny etat oraz przyuczenie do stanowiska. Osoby zainteresow...

08.01.202408.01.2024
od 5000 zł