Filtruj

Praca Ekspedycja - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Referent

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Kraków

Komenda Miejska Policji w Krakowie Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw obsługi kancelaryjno - organizacyjnej Zespół ds. Prezydialnych i Obsługi Kancelaryjnej Komisariatu Policji II w Krakowie Referent Zakres zadań wykonywanych na stanowisku prac...

13.04.202413.04.2024

Pracownik magazynu z doświadczeniem Holandia

ROBINROBIN
Kraków

Główne obowiązki: Zbieranie zamówień, produktów spożywczych i niespożywczych, wokół magazynu, przy użyciu elektronicznych wózków do zbierania i skanera palców;Samodzielne zbieranie właściwych produktów i właściwych ilości;Powiadomić przełożonego, jeśli produkt nie jest już dostępny na półce;Prawidło...

15.03.202415.03.2024

Praca bez doświadczenia

MACIEKMACIEK
Kraków

Poszukujemy pracowników do lokalu gastronomicznego przy Rynku oraz na Kazimierzu. Praca to głownie obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, przygotowanie i ekspedycja dań z wcześniej przygotowanych półproduktów a wszystko to w świetnej atmosferze i klimatycznym miejscu z przepysznym jedzeniem. Liczy...

28.05.202328.05.2023
od 27 zł