Filtruj

Praca Ekspedytor - Stanisławów Pierwszy

MAGAZYNIER/EKSPEDYTOR - Zakłady Miesne Stanisławów Spółka z o. o.

nowa oferta
ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SP. Z O.O.ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SP. Z O.O.
Stanisławów Pierwszy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twój zakres obowiązków Magazynowanie surowca przed przerobieniem Magazynowanie mięs i wędlin Obsługa terminali WYMAGANIA: Nasze wymagania Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna Umiejętność pracy w zespole OFERUJEMY: To oferujemy Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Pracę w now...

06.05.202406.05.2024

Piekarnia PUTKA zatrudni spedytora

PUTKA SP. Z O.O.PUTKA SP. Z O.O.
Warszawa

OPIS EKSPEDYTOR Miejsce pracy : Warszawa ul. Chełmżyńska Praca od niedzieli do czwartku. Godziny pracy: niedziela 15-23, poniedziałek - czwartek 12-20 Zakres obowiązków: • Przygotowywanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki w ilości zgodnej z zamówieniem, • Zabezpieczanie wyrobów piekarniczych ...

23.02.202423.02.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Ekspedytor w piekarni przy ul. Krakowiaków 103

DZIAŁ PERSONALNYDZIAŁ PERSONALNY
Warszawa

SPÓŁDZIELNIA PIEKARSKO-CIASTKARSKA W WARSZAWIE poszukuje osób do pracy na stanowisko: Ekspedytor Miejsce pracy: Piekarnia ul. Krakowiaków 103 (Włochy) Praca trzyzmianowa Opis stanowiska: wydawanie produktów kierowcom zgodnie z zamówieniem, prowadzenie ewidencji obrotu produktów, przyjmowani...

05.02.202405.02.2024
od 6600 zł