Filtruj

Praca Ekspert Finansowy - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Senior Consultant S/4HANA Cloud

nowa oferta
PWCPWC
Kielce

Senior Consultant S/4HANA Cloud Kielce, świętokrzyskie Zespół SAP w PwC Polska liczy ponad 100 specjalistów. Naszą misją jest wdrażanie najnowszych rozwiązań SAP dla polskich i zagranicznych klientów. Realizujemy projekty wdrożeniowe i doradcze, intensywnie wykorzystując najnowocześniejsze chmurowe ...

27.04.202427.04.2024

MŁODSZY SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

INSTYTUT OZE SP. Z O.O.INSTYTUT OZE SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: wg potrzeb Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 1 Miejsce pracy: Kielce Zadania: Wsparcie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie.Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy opracowywaniu wniosków. Wsparcie administracyjno-orga...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Google Cloud Architect (Landing Zone & IaC)

PWCPWC
Kielce

Wymagane, Google Cloud PlatformSystem operacyjny, WindowsO projekcie, PwC, jako światowego lidera w obszarze usług chmurowych, wspiera zespół Cloud & Digital PwC Polska, liczący ponad 70 specjalistów. Świadczymy najwyższej jakości usługi we wszystkich obszarach związanych z chmurą, takich jak: Cloud...

17.04.202417.04.2024
Wolontariatwolontariat