Filtruj

Praca Eksportu - Legnica

Przedstawiciel Handlowy Legnica język angielski / niderlandzki

MONIKAMONIKA
Legnica

Firma ALBUD Sp. z o. o. producent stolarki PCV i aluminium poszukuje kandydatów, gotowych na nowe wyzwania z doświadczeniem zawodowym, do pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego Holandia Twój zakres obowiązków: aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy, nadzorowanie zamówień handl...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy Legnica

Legnica

Firma ALBUD Sp. z o. o. producent stolarki PCV i aluminium poszukuje kandydatów, gotowych na nowe wyzwania z doświadczeniem zawodowym, do pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego województwo dolnośląskie Twój zakres obowiązków: aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy, nadzorowani...

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLOWYCH/INŻYNIER PROJEKTU

WORLD ACOUSTIC GROUP S. A.WORLD ACOUSTIC GROUP S. A.
Chróstnik

Zakres obowiązków: Budowanie i utrzymywanie pozytywnej relacji biznesowych, sporządzanie kalkulacji cenowych, przygotowanie ofert handlowych, koordynowanie projektów. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 1 wykształcenie wyżs...

07.06.202407.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0196 s