Filtruj

Praca Elektroenergetyk - Brodnica

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

ELEKTROENERGETYKA BALSAM KAZIMIERZ BALSAMELEKTROENERGETYKA BALSAM KAZIMIERZ BALSAM
Brodnica

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ziemnych przy robotach energetycznych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata; Mile widziane uprawnienia operatora koparko-ładowarki; Pracodawca oferuje możliwość podniesienia kwalifikacji -...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C+E

Brodnica

Zakres obowiązków: Przewóz sprzętów i materiałów na miejsce budowy. Możliwa pomoc przy pracach elektrycznych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata, wymagane prawo jazdy kat. C+E ---------------------------------------------...