Filtruj

Praca Elektroenergetyk - Olsztyn

Specjalistka/Specjalista w Wydziale Paszportyzacji (umowa na zastępstwo)

PGE ENERGETYKA KOLEJOWA S. A.PGE ENERGETYKA KOLEJOWA S. A.
Olsztyn

Wykształcenie wyższe o kierunku Elektroenergetyka, Geodezja lub Informatyka​ 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Wiedza z zakresu zagadnień paszportyzacyjnych obiektów i sieci elektroenergetycznych Znajomość zagadnień o urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych Praktyczna znajo...

15.04.202415.04.2024

POMOCNIK ELEKTROMONTERA

P.H.U NOWA ELEKTRA PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I BUDOWLANYCH MARTA PASTURCZAKP.H.U NOWA ELEKTRA PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I BUDOWLANYCH MARTA PASTURCZAK
Olsztyn

Zakres obowiązków: Montaż linii kablowych i złączy kablowo-pomiarowych, montaż instalacji elektrycznych. Praca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Godziny pracy 7:00 - 15:00. Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe Poziom wykształcenia: zawodowe. Specjalizacja: elektr...

12.04.202412.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ELEKTROMONTER

Olsztyn

Zakres obowiązków: Montaż linii kablowych i złączy kablowo-pomiarowych, montaż instalacji elektrycznych. Praca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Godziny pracy 7:00 - 15:00. Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe Poziom wykształcenia: zawodowe. Specjalizacja: elektro...