Filtruj

Praca Elektromechanik Automatyk - Kozłów

Elektromechanik- Automatyk | dofinansowanie do dojazdów | premie

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Kędzierzyn-Koźle

Zadania: utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, proponowanie udoskonaleń realizacja prac konserwacyjnych i przeglądów udzielanie wsparcia technicznego, uzupełnianie dokumentacji Wymagania: praktyczna wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, automatyki oraz wykształcenie techniczne dyspozycyjność do podj...

25.05.202425.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

automatyk/elektromechanik/elektryk

nowa oferta
RANDSTADRANDSTAD
Radom

Zatrudnimy mechaników, elektryków oraz automatyków do zakładu produkcyjnego w Radomiu lub Jedlińsku. Oferujemy możliwość przyuczenia dla osób po szkole kierunkowej.oferujemystabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez naszego klientawysokie wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia zawodow...

27.05.202427.05.2024

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Radom

Zatrudnimy mechaników , elektryków oraz automatyków do zakładu produkcyjnego w Radomiu lub Jedlińsku . Oferujemy możliwość przyuczenia dla osób po szkole kierunkowej. Oczekujemy mile widziane wykształcenie techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, elektroautomatyk, mechanik przemysłowy, robo...