Filtruj

Praca Elektromechanik Automatyk - Strzelce

1-2 z 2 ofert pracy

Elektromechanik

WORKHOUSE4YOU SP. Z O.O.WORKHOUSE4YOU SP. Z O.O.
Ujazd, Kędzierzyn-Koźle, Rudziniec, Strzelce Opolskie, Błotnica Strzelecka

Oferujemy : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, współpracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym; 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00, wynagrodzenie podstawowe w wysokości 8 000 zł/mc brutto, miesięczną premię do 25% wynagrodzenia zasadniczego, premię frekwencyjną do 500 zł brutt...

16.05.202416.05.2024

Elektryk automatyk branżysta.

SORTED SP. Z O.O.SORTED SP. Z O.O.
Władysławów

Zakres obowiązków: ścisła współpraca z kierownikiem robót, prowadzenie branżowej dokumentacji budowy, koordynacja i nadzór prac na prowadzonych przez nas budowach, prowadzenie prac elektrycznych w budowanych obiektach użyteczności publicznej. Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, związa...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0187 s