Filtruj

Praca Elektromechanik Maszyn - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Technik / Młodszy Technik Utrzymania Ruchu

nowa oferta
GEMINI POLSKA SP. Z O.O.GEMINI POLSKA SP. Z O.O.
Gdańsk

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych zaangażowania, pasji i chęci dalszego rozwoju Kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a Dział Utrzymania Ruchu to miejsce, w którym widzisz się w przyszłości – nie czekaj,...

21.05.202421.05.2024

Elektromechanik

nowa oferta
Gdańsk

Zakres obowiązków: • bieżąca kontrola instalacji elektrycznej oraz bezzwłoczne usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości, awarii itp. dotyczących instalacji elektrycznej i sterowania;• wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji oraz z utrzymaniem prawidłowego stanu te...

Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik, elektromechanik, technik serwisu

nowa oferta
MACIEJMACIEJ
Gdańsk

Jeżeli chcesz znaleźć pracę, która będzie czymś więcej niż przykrym obowiązkiem to trafiłeś pod dobry adres! W PODNOSNIKI.pl dostarczamy bezpieczne rozwiązania do pracy na wysokości kierując się filozofią #wyższypoziom. #wyższypoziom jest dla Nas czymś więcej niż sloganem czy hasłem reklamowym, to ...

20.05.202420.05.2024