Filtruj

Praca Elektromechanik Samochodowy - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC ELEKTROMECHANIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Płock

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy naprawach rozruszników, alternatorów instalacji elektrycznych, centralnych zamków, naprawach szyb elektrycznych, silniczków nawiewu i wycieraczek, diagnostyka komputerowa pod nadzorem wykwalifikowanego pracownika. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodo...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik/Elektromechanik

GRUPA AUTO FORUMGRUPA AUTO FORUM
Płock

W związku z dynamicznym rozwojem oraz otwarciem nowego salonu marki Mercedes-Benz poszukujemy osób na stanowisko Mechanik oraz Elektromechanik.Zadania:- Naprawa samochodów osobowych oraz dostawczych zgodnie ze standardami firmy,- Bieżąca naprawa oraz przeglądy okresowe,- Współpraca z innymi działami...

07.05.202407.05.2024

Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych

POLSCY INŻYNIEROWIE RAFAŁ JANOWSKIPOLSCY INŻYNIEROWIE RAFAŁ JANOWSKI
Płock

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta obrabiarek CNC, do działu obrabiarek laserowych, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych Obowiązki Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych obrabiarek ...

06.05.202406.05.2024