Filtruj

Praca Elektromechanik Samochodowy - Zgorzelec

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromechanik | praca za granicą | system 3/1 | dojazd

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Zgorzelec

Zadania: montaż elementów instalacji elektrycznych w maszynach przemysłowych uruchamianie i modyfikowanie: maszyn, urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych analizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych prace ślusarskie i monterskie (sporadycznie) Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowis...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Praca dla Mechatroników, Elektryków i Spawaczy

RUNTIME PERSONAL GMBHRUNTIME PERSONAL GMBH
Zgorzelec

Runtime Personal GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.Dla naszego Klienta z Rostocku poszukujemy Mechatroników, Elektromechaników i Spawaczy MAG.Stanowisko:Mechatronik, Elektromechanik, Spawacz MAGMiejsce: RostockWymagania:Wykształcenie w kierunku wykonyw...

22.04.202422.04.2024

Praca Elektryk - Elektromonter - Elektromechanik- Niemcy

DINO PERSONALSERVICEDINO PERSONALSERVICE
Zgorzelec

Elektryk - Elektromonter - Elektromechanik- Niemcy Planowane dni startu: 08.04.2024, 15.04.2024, 22.04.2024, 29.04.2024 Dzień wcześniej trzeba dojechać na kwaterę. Praca długoterminowa. Lokalizacje: Hamburg, Hanower, Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Monachium, Norymberga, Münster i inne miasta w...

02.04.202402.04.2024
od 10000 zł