Filtruj

Praca Elektromechanik - Kruszewiec

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK/ELEKTRONIK/DIAGNOSTA

POLREGIO S. A.POLREGIO S. A.
Kruszewiec

Zakres obowiązków: MONTAŻ, INSTALACJA, NAPRAWA, KONSERWACJA ORAZ KONTROLA RÓŹNYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, URZĄDZEŃ MASZYN, PRACA NA WARSZTACIE ELEKTRYCZNYM PRZY NAPRAWACH ELEKTRYCZNYCH ZESPOŁÓW TRAKCYJNYCH, DIAGNOSTYKA POJAZDÓW. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - techn...

25.03.202425.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kruszewiec

MONTAŻ, INSTALACJA, NAPRAWA, KONSERWACJA ORAZ KONTROLA RÓŹNYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, URZĄDZEŃ MASZYN, PRACA NA WARSZTACIE ELEKTRYCZNYM PRZY NAPRAWACH ELEKTRYCZNYCH ZESPOŁÓW TRAKCYJNYCH, DIAGNOSTYKA POJAZDÓW....

21.03.202421.03.2024

ELEKTRYK-AUTOMATYK/ELEKTROMECHANIK

MSTMST
Kętrzyn

Opis stanowiska pracy Numer oferty: StPr/24/0111 Obowiązki: - utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń zakładu - usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn - instalacja nowych maszyn i urządzeń - prowadzenie niezbędnej dokumentacji - współpraca z innymi działami Wymagania: Wymagan...

19.03.202419.03.2024