Filtruj

Praca Elektromonter Instalacji Elektrycznych - Brzesko

1-2 z 2 ofert pracy

ELEKTROMONTER

nowa oferta
KOBYŁECKI ELEKTROINSTALACJE SP. Z O.O.KOBYŁECKI ELEKTROINSTALACJE SP. Z O.O.
Brzesko

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Praca na terenie Małopolski. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie: elektryczne lub pokrew...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter / pomocnik elektromontera- Praca - Belgia / Holandia

nowa oferta
REKRUTACJAREKRUTACJA
Tarnów

Masz doświadczenie w pracy jako elektromonter i szukasz ciekawej pracy, na uczciwych warunkach i z dobrym wynagrodzeniem, a dodatkowo chciałbyś poznać Belgię lub Holandię - kraj nie tylko słynący z czekolady i piwa, ale także z bogatej kultury i przepysznej kuchni? Mamy dla Ciebie świetną propozycj...

03.06.202403.06.2024
od 10000 zł