Filtruj

Praca Elektromonter Instalacji Elektrycznych - Konin

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTROMONTER

nowa oferta
MARKO POLO MAREK GIERMAZIŃSKIMARKO POLO MAREK GIERMAZIŃSKI
Konin

Zakres obowiązków: Montowanie rozdzielni elektrycznych oraz rozprowadzanie instalacji elektrycznych wewnątrz hal przemysłowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK praca w DE

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ZAREMBAUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ZAREMBA
Konin

Praca dla ELEKTRYKÓW , ELEKTROMONTERÓW , INSTALATORÓW na terenie NIEMIEC ELEKTRYK praca w DE Obowiązki - Prace przy wykonywaniu instalacji elektrycznych - Prace przy wykonywaniu instalacji teletechnicznych ; - Budowa tras kablowych ; - Montaż opraw oświetleniowych ; - Montaż gniazd oraz łączników ; ...

13.05.202413.05.2024

ELEKTRYK Elektromonter - ERBUD Industry (serwis) - Konin

GRUPA ERBUDGRUPA ERBUD
Konin

Opis stanowiska: Praca związana z serwisem oraz przeglądami maszyn, urządzeń i instalacji w halach produkcyjnych na terenie ZTUOK Konin Dokonywanie oceny uszkodzeń i wykonywanie bieżących napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz energetycznych Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie...

10.05.202410.05.2024