Filtruj

Praca Elektromonter Instalacji Elektrycznych - Legnica

1-2 z 2 ofert pracy

Elektromonter

ELSURELSUR
Legnica

Firma ELSUR sp. z o.o. z siedzibą w Legnicyposzukuje osoby na stanowiskoElektromonterMiejsce pracy: LegnicaWYMAGANIA:• Uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane powyżej1kV• Umiejętność czytania schematów elektrycznych,• Doświadczenie przy instalacjach elektrycznych zasilających i oświetleniowych.• Mile ...

13.05.202413.05.2024

ELEKTROMONTER, POMOCNIK ELEKTROMONTERA

 ELEKTRUS  ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO I POMIARÓW ELEKTRYCZNYCH ASEJCZYK MIECZYSŁAW ELEKTRUS ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO I POMIARÓW ELEKTRYCZNYCH ASEJCZYK MIECZYSŁAW
Lubin

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych staż pracy ogółem - lata: 1 1 ROK DOŚWIADCZENIA [Inne] : DLA POMOCNIKA BEZ DOŚWIADCZENIA...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0207 s