Filtruj

Praca Elektromonter Instalacji Elektrycznych - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Elektryk-Elektromonter

nowa oferta
SOLVEST SP. Z O.O.SOLVEST SP. Z O.O.
Stargard

Zapraszamy do współpracy firmy podwykonawcze oraz pojedyncze osoby na zasadach B2B. Stałe zlecenia na terenie Niemiec Praca Elektryk-Elektromonter Zakres obowiązków Montaż instalacji elektrycznych w budynkach biurowych, centrach handlowych ,obiektach przemysłowych Montaż tras kablowych Montaż okablo...

26.04.202426.04.2024

ELEKTROMONTER

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE ELEKTROART ARTUR SKIBAPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE ELEKTROART ARTUR SKIBA
Stargard

Zakres obowiązków: praca w godzinach od 07:00 do 15:00; wykonywanie instalacji elektrycznych - wewnętrznych i zewnętrznych na terenie Stargardu i województwa zachodniopomorskiego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Elektromonter instalacji elektrycznych mile widziany staż pracy...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stargard

praca w godzinach od 07:00 do 15:00; wykonywanie instalacji elektrycznych - wewnętrznych i zewnętrznych na terenie Stargardu i województwa zachodniopomorskiego...