Filtruj

Praca Elektromonter Rozdzielni - Wielki Komorsk

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTROMONTER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wielki Komorsk

Numer oferty: StPr/24/0302Obowiązki:Montaż koryt,układanie przewodów, budowa rozdzielni elektycznych,podłączanie rozdzielni elektrycznych, montaż oświetlenia, wykonywanie pomiarów elektrycznychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B obsługa elektronarzędzi Wykszt...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Elektromonter

ST INSTAL SP. Z O.O.ST INSTAL SP. Z O.O.

Montaż koryt,układanie przewodów, budowa rozdzielni elektycznych,podłączanie rozdzielni elektrycznych, montaż oświetlenia, wykonywanie pomiarów elektrycznych...

10.04.202410.04.2024

Zakres obowiązków: Montaż koryt,układanie przewodów, budowa rozdzielni elektycznych,podłączanie rozdzielni elektrycznych, montaż oświetlenia, wykonywanie pomiarów elektrycznych Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa elektronarzędzi...