Filtruj

Praca Elektromonter Samochodowy - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromonter

nowa oferta
SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SP. Z O.O.SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywania prac w zakresie elektryki samochodowej. WYMAGANIA: Chęć rozwoju w obszarze elektromechaniki samochodowej Mile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowisku OFERUJEMY: Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, Pełne i indywidualne szkolenie, które przygotuje Cię do objęc...

10.05.202410.05.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywania prac w zakresie elektryki samochodowej. WYMAGANIA: Chęć rozwoju w obszarze elektromechaniki samochodowejMile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowisku OFERUJEMY: Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, Pełne i indywidualne szkolenie, które przygotuje Cię do o...

09.05.202409.05.2024

ELEKTROMONTER

ENERGO-UNIVERSAL ARTUR LAZAREKENERGO-UNIVERSAL ARTUR LAZAREK
Kobiór

Zakres obowiązków: Prowadzenie prac elektrycznych, elektroinstalacyjnych, układanie okablowań, wykonanie modernizacji sieci energetycznych, oświetleniowych, uczestnictwo w kursach dokształcających, dbanie o sprzęt i urządzenia, utrzymanie czystości i porządku. * praca w systemie 1-zmianowym 7:00-15:...

23.04.202423.04.2024