Filtruj

Praca Elektromonter - Dychów

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK ELEKTROMONTERA

IPME SP. Z O.O. SP. K.IPME SP. Z O.O. SP. K.
Dychów

Zakres obowiązków: Pomoc w wykonywaniu podłączeń szaf sterowniczych, ciągnięciu i układaniu kabla, budowie tras kablowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - prawo jazdy kategoria - B umiejętność - mile widziane umiejętności tzw.złota rączka Wymagana znajomość j. polski...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pomocnik elektromontera

Dychów

Pomoc w wykonywaniu podłączeń szaf sterowniczych, ciągnięciu i układaniu kabla, budowie tras kablowych....

Elektromonter/Elektryk

TEKTRUM SP. Z O.O. SP. K.TEKTRUM SP. Z O.O. SP. K.
Krosno Odrzańskie

Specjalizujemy się w prowadzeniu inwestycji w pełnym zakresie, zachowując najwyższe standardy europejskie dbając przy tym o środowisko.Dbamy o rzetelny kontakt z klientami, cechuje nas transparentność i niezawodność.Zapewniamy realizację inwestycji zgodnie z wszystkimi normami i przepisami, aby spro...

25.04.202425.04.2024