Filtruj

Praca Elektromonter - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

Automatyk - Elektromonter

nowa oferta
BELMARBELMAR
Kędzierzyn-Koźle

Obowiązki: Montaż tras pomiarowych z zakresu automatyki przemysłowej Montaż aparatury kontrolno-pomiarowej Przegląd i serwis urządzeń Sporadyczne wyjazdy służbowe Wymagania: Wykształcenie średnie (elektronika, automatyka, elektroautomatyka) Ogólna znajomość obsługi komputera Mile widziane pr...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter pod ziemią

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY SZYBÓW S. A.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY SZYBÓW S. A.
Pawłowice

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. oferuje pracę w kopalniach na terenie Śląska. Elektromonter pod ziemią Obowiązki Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych pod ziemią,usuwanie awarii, przegląd i konserwacja urządzeń. Praca w systemie zmianowym Wymagania wykształcenie minimum zasa...

06.05.202406.05.2024

Elektromonter - Zdzieszowice

ARCELORMITTAL POLANDARCELORMITTAL POLAND
Zdzieszowice

Elektromonter - Zdzieszowice 9945 Obowiązki realizacją działań eksploatacyjnych, remontowych i ruchowych w obszarze energetyki zakładu, bieżącym nadzorem nad stanem technicznym oraz utrzymaniem sprawności ruchowej urządzeń i instalacji elektrycznych w przydzielonym regionie, wykonywaniem zleconych p...

04.05.202404.05.2024