Filtruj

Praca Elektromonter - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

nowa oferta
WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.
Łódź

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej).Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych Zaangażowanie i chęci do pracy Mile ...

30.04.202430.04.2024
od 15000 zł
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - (m/k) - Niemcy

BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Łódź

Miejsce pracy : Niemcy Nie wymagamy znajomości języka niemieckiegoOferujemy: Niemiecką umowę o pracę (zatrudnienie w niemieckiej spółce) Atrakcyjne zarobki w euro Płatne delegacje Darmowe zakwaterowanie Bus służbowy dla brygady 30 dni urlopu wypoczynkowego Ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej/tramwaj (m/k)

Łódź

Miejsce pracy: cała PolskaCo oferujemy? Umowę o pracę Darmowy obiad Szkolenia i kursy Transport na budowę Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji Wyposażenie BHP Grupowe ubezpieczenie na życie Kartę multisport plus Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce; Najnowocześniejsze narzęd...