Filtruj

Praca Elektromonter - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTROMONTER

KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI SP. Z O.O.KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI SP. Z O.O.
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Wykształcenie średnie Uprawnienia SEP do 1 kV Czytanie schematów elektrycznych Praca na wysokości Praca w Dziale Utrzymania Ruchu Bieżące serwisowanie, utrzymanie sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie zakładu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe um...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK DO NIEMIEC

nowa oferta
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ZAREMBAUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ZAREMBA
Kalisz

ELEKTRYK NIEMCYELEKTROINSTALATOR ELEKTROMONTERPraca dla ELEKTRYKÓW na terenie NIEMIEC ELEKTRYK DO NIEMIEC Obowiązki - Prace przy wykonywaniu instalacji elektrycznych - Prace przy wykonywaniu instalacji teletechnicznych ; - Budowa tras kablowych ; - Montaż opraw oświetleniowych ; - Montaż gniazd oraz...

05.05.202405.05.2024

Elektromonter firma branży solarnej 3200 Euro netto

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Kalisz

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

04.05.202404.05.2024