Filtruj

Praca Elektromonter - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTROMONTER SIECI DYSTRYBUCYJNEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stargard

Numer oferty: StPr/24/0391Obowiązki:Wykonywanie przeglądów urządzeń elektroenergetycznych. Prace montażowe, utrzymanie linii, urządzeń oraz obiektów elektroenergetycznychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: aktualne uprawnienia SEP do 1kV prawo jazdy kat.B Wykształcenie:średnie ...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PGE ENERGETYKA KOLEJOWA OBSŁUGA SP. Z O.O.PGE ENERGETYKA KOLEJOWA OBSŁUGA SP. Z O.O.
Stargard

Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów urządzeń elektroenergetycznych. Prace montażowe, utrzymanie linii, urządzeń oraz obiektów elektroenergetycznych Wymagania: wykształcenie - elektryczne średnie zawodowe umiejętność - aktualne uprawnienia SEP do 1kV umiejętność - prawo jazdy kat.B...

Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter Sieci Trakcyjnej

PGE ENERGETYKA KOLEJOWA S. A.PGE ENERGETYKA KOLEJOWA S. A.
Stargard, Szczecin

Wykształcenie min. zawodowe Stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości i w torach czynnych Gotowość do podnoszenia umiejętności i zdobywania nowych kwalifikacji Wysoka świadomość roli bezpieczeństwa w pracy Docenimy, jeśli dodatkowo posiadasz: Wykształcenie kierunkowe np. elektryczne, mechaniczn...

07.05.202407.05.2024