Filtruj

Praca Elektronik Elektryk - Biała Podlaska

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant- elektryk

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Biała Podlaska

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

09.05.202409.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnię elektryka elektromechanika elektronika aut ciężarowych

JANUSZJANUSZ
Kozula

Zatrudnię elektryka samochodowego. Wymagane doświadczenie. Poszukujemy elektromechanika samodzielnego i kreatywnego. Oferujemy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju, szkolenia techniczne , atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Wymagamy zaangażowania w powierzoną pracę , utrzymania czysto...

29.04.202429.04.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

TOP PRO SP. Z O.O.TOP PRO SP. Z O.O.
Woroniec

Zakres obowiązków: nadzór nad przyjęciem surowca do produkcji, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, dbałość o czystość na stanowisku pracy, dbałość o stan techniczny urządzeń (godziny pracy 7-19, 19-7) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe samodzielno...

15.04.202415.04.2024