Filtruj

Praca Elektronik Elektryk - Stalowa Wola

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant- elektryk

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Stalowa Wola

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

24.04.202424.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Hydraulik/Montażysta/Serwisant - Stalowa Wola

GREENMAXGREENMAX

Współpracuj z GreenMAX! GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży. Dysponujemy...

15.04.202415.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk - branża automotive

NSG GROUP - PILKINGTON AUTOMOTIVE POLANDNSG GROUP - PILKINGTON AUTOMOTIVE POLAND
Sandomierz

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., to jeden znajwiększych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynk...

08.04.202408.04.2024