Filtruj

Praca Elektronik Serwisant - Zielona Góra

1-2 z 2 ofert pracy

Serwisant- elektryk

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Zielona Góra

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

14.05.202414.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Technik serwisu/Serwisant

BEST COMPANY SOLUTIONSBEST COMPANY SOLUTIONS

Best Company Solutions Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Franke Coffee Systems w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie profesjonalnych ekspresów do kawy firmy Franke. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na s...

30.04.202430.04.2024