Filtruj

Praca Elektronik Utrzymania Ruchu - Stalowa Wola

1-3 z 3 ofert pracy

AUTOMATYK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stalowa Wola

Numer oferty: StPr/24/0451Obowiązki:1. Naprawy obrabiarek CNC oraz sterowników programowalnych PLC.2. Naprawy elementów sterowania CNC.3. Naprawy programowalnych systemów napędowych.4. Zgłaszanie wniosków modernizacyjnych.5. Zgłaszanie zapotrzebowania na aparaturę, przyrządy pomiarowe oraz wyposażen...

01.07.202401.07.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

AUTOMATYK

HUTA STALOWA WOLA S. A.HUTA STALOWA WOLA S. A.

Zakres obowiązków: 1. Naprawy obrabiarek CNC oraz sterowników programowalnych PLC. 2. Naprawy elementów sterowania CNC. 3. Naprawy programowalnych systemów napędowych. 4. Zgłaszanie wniosków modernizacyjnych. 5. Zgłaszanie zapotrzebowania na aparaturę, przyrządy pomiarowe oraz wyposażenie stanowiska...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK - służby utrzymania ruchu

ADVANCED TECHNICAL SERVICES SP. Z O.O.ADVANCED TECHNICAL SERVICES SP. Z O.O.

Firma Advanced Technical Services, lider w relokacjach maszyn i utrzymaniu ruchu wzakładach produkcyjnych, poszukuje doświadczonego elektryka do naszego zespołu. Jeśli posiadasz umiejętności techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznej i inno...

17.05.202417.05.2024