Filtruj

Praca Elektronika Przemyslowa - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

AUTOMATYK ELEKTROMONTER

BELMAR SP. Z O.O.BELMAR SP. Z O.O.
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Montaż tras pomiarowych z zakresu automatyki przemysłowej, montaż aparatury kontrolno-pomiarowej, przegląd i serwis urządzeń, sporadyczne wyjazdy służbowe Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o n...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier Automatyk

nowa oferta
KRONOSPANKRONOSPAN
Strzelce Opolskie

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku ...

16.06.202416.06.2024

Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska

WACKLER PERSONAL-SERVICE GMBHWACKLER PERSONAL-SERVICE GMBH
Racibórz

Dla naszego Klienta w okolicy Lipska, poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk / Elektronikwyslij CV na adres: Aplikuj lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska 2024/04 Obowiązki - Będziesz odpowiedzialny za konserwację, serwis ...

13.06.202413.06.2024