Filtruj

Praca Elektronika - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Instalator Systemów Teletechnicznych

BOGDAN JEDRYCHBOGDAN JEDRYCH
Siedlce

Obowiązki: - Serwisowanie i instalacja systemów teletechnicznych (Systemy SWiN, CCTV, KD, Systemy PPOŻ, DSO, sieci LAN itp.) - obsługa bieżących usterek konserwowanych systemów Wymagania: - Wykształcenie techniczne z zakresu : elektronika, telekomunikacja , informatyka, elektryka; - Prawo jazdy...

06.06.202406.06.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRONIK-AUTOMATYK

PSI SPÓŁDZIELCZY PRODUCENT SPRĘŻYNPSI SPÓŁDZIELCZY PRODUCENT SPRĘŻYN
Siedlce

Zakres obowiązków: Utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i automatów w zakresie systemów elektrycznych oraz automatyki i sterowania, diagnostyka i usuwanie awarii w w/w systemach. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 -...

23.05.202423.05.2024

Konserwator/Serwisant Samoobsługowych Myjni Bezdotykowych

nowa oferta
AXANAXAN
Sokołów Podlaski

AXAN RETAIL Sp z o.o. Sp. k. aktualnie poszukuje pracownika do swojego zespołu na stanowisko: Konserwator/Serwisant Samoobsługowych Myjni Bezdotykowych Lubisz pracę w ruchu i kontakt z ludźmi? Jesteś złotą rączką i masz smykałkę techniczną? Ta oferta jest dla Ciebie! Zakres obowiązków naprawy, pr...

13.06.202413.06.2024
od 4651 zł