Filtruj

Praca Elektronika - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Monter na produkcji przyczep/kontenerów, duży zakład

PERSONTURA GMBH & CO. KGPERSONTURA GMBH & CO. KG
Zamość

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Monter na produkcji przyczep/kontenerów, duży zakład Obowiązki montaż pojazdów i konstrukcji dostawczych montaż przyczep i kontenerów dostawczych montaż komponentów przebudowa i naprawa komponen...

27.06.202427.06.2024

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - MECHATRONIK/ELEKTRONIK

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIUCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU
Zamość

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz montaż, instalacja,diagnostyka, naprawa urządzeń elektronicznych i mechatronicznych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - komunikatywność Umiejętność napraw różnego rodzaju urządzeń elektronicznych, monta...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik serwisu - serwis GSM naprawa telefonów, laptopów, tabletów

MOBILMEDIAMOBILMEDIA
Zamość

Dynamicznie rozwijająca się lokalna firma z województwa Lubelskiego MOBILMEDIA elektronika użytkowa w związku z otwarciem nowego punktu poszukujemy na stanowisko: Stanowisko: TECHNIK SERWISU Lokalizacja: miasto Zamość Poszukujemy osoby posiadające: zdolności manualne i lubiące majsterkować, nap...

11.02.202411.02.2024
od 4000 zł