Filtruj

Praca Elektryk Budowlany - Wołów

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Holandii

MARIUSZMARIUSZ
Zduńska Wola

Witam . Podejmę współprace z fachowcami w branży budowlanej bez nałogów . Posiadam prace dla samodzielnego malarza , tynkarza, glazurnika , hydraulika , elektryka , stolarza . Praca głównie w wykończeniówce w Holandii . Praca od zaraz . Gwarantuje zakwaterowanie i dojazd do pracy . Na wszystkie p...

17.04.202417.04.2024
od 15000 zł
Praktykapraktyka

ELEKTRYK BUDOWLANY

ZIE KORNAJ SP. J.ZIE KORNAJ SP. J.
Wołów

Zakres obowiązków: Wykonywanie przyłączy elektroenergetycznych nN, kablowych, napowietrznych oraz oświetlenia ulicznego. Roboty ziemne wykopy pod linie kablowe, wykonywanie uziemień, montaż zestawów złączowo-pomiarowych, wykonywanie pomiarów elektrycznych. Wymagania: wykształcenie - techniczne śred...

06.12.202306.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk budowlany

Wołów

Wykonywanie przyłączy elektroenergetycznych nN, kablowych, napowietrznych oraz oświetlenia ulicznego. Roboty ziemne wykopy pod linie kablowe, wykonywanie uziemień, montaż zestawów złączowo-pomiarowych, wykonywanie pomiarów elektrycznych....