Filtruj

Praca Elektryk Elektromechanik - Malbork

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię mechanika,elektromechanika, wulkanizatora

ANDRZEJANDRZEJ
Malbork

W nowym powstajacym warsztacie samochodowym w Malborku zatrudnię osoby na stanowiskach: - mechanik, - elektryk, - wulkanizator. Warsztat bedzie zajmował się: Mechaniką ,hamulcami, zawieszeniem, wulkanizacją, prostowaniem felg, dynamiczną wymianą oleju, geometrią kół, naprawą alternatorów i roz...

25.05.202425.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTROMECHANIK

P.H.U. AUTO-AWIS S.C.P.H.U. AUTO-AWIS S.C.
Malbork

Zakres obowiązków: naprawa i diagnoza elektryki w samochodach osobowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe wymagane doświadczenie, na rozmowę rekrutacyjną z pracodawcą należy zabrać cv...

22.05.202422.05.2024

Elektromechanik

JDA SCJDA SC
Suchy Dąb

Wylęgarnia drobiu JDA Produkcja Działy Specjalne s.c. istnieje na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w produkcji piskląt jednodniowych. W związku z rozbudową, a co za tym idzie, powiększeniem się parku maszynowego w specjalistyczne i technologicznie zaawansowane urządzenia stosowane w procesie lęże...

28.05.202428.05.2024