Filtruj

Praca Elektryk Elektromonter - Jastrzębie-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2 W JASTRZĘBIU ZDROJUWOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2 W JASTRZĘBIU ZDROJU
Jastrzębie-Zdrój

Zakres obowiązków: Zapewnienie ciągłości dopływu energii elektrycznej pod kątem technicznym, utrzymywanie w ciągłej sprawności technicznej instalacji i urządzeń elektrycznych, dokonywanie okresowych konserwacji i kontroli stanu technicznego instalacji i urządzeń elektrycznych, utrzymywanie w ciągłej...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter @ Talent Partners

nowa oferta
TALENT PARTNERSTALENT PARTNERS
Żory

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach, w związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego - poszukujemy kandydatów na stanowisko:ElektromonterMiejsce pracy: Żory wykształcenie min. zawodowe techniczne – preferowany kierunek elektryka, elektromech...

16.05.202416.05.2024

ELEKTROMONTER / ELEKTRYK

ENERGO-UNIVERSALENERGO-UNIVERSAL
Kobiór

Firma elektroinstalacyjna poszukuje pracownika na stanowisko:Elektromonter/ elektryk.Od kandydata oczekujemy: prawo jazdy kat. B, uprawnienia grupa SEP, mile widziane uprawnienia na podnośnik koszowy, uprawnienie PPN.Oferujemy: umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe, zarob...

23.04.202423.04.2024