Filtruj

Praca Elektryk Elektromonter - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

nowa oferta
WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.
Kielce

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej).Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych Zaangażowanie i chęci do pracy Mile ...

30.04.202430.04.2024
od 15000 zł
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Brygadzista/Elektromonter/Elektryk/Pomocnik elektryka.

ELWISELECTRICELWISELECTRIC
Kielce

ELWIS Electric to firma wykonująca instalacje elektryczne, której siedziba mieści się w Kielcach (woj. świętokrzyskie). Wykonujemy instalacje elektryczne oraz niskoprądowe. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: BRYGADZISTA/ELEKTROMONTER/ELEKTRYK/POMOCNIK E...

21.08.202321.08.2023
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię instalatorów elektrycznych, sanitarnych i pracowników budow.

IRENEUSZIRENEUSZ
Chęciny

W zawiązku z dynamicznym rozwojem spółka Wareg-bud z siedziba w Warszawie, działającą jako Generalny Wykonawca przy realizacji inwestycji kubaturowych „pod klucz”, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na budowę w okolicach Kielc (w gminie Chęciny) w specjalnościach: elektryk, elektromonter,...

20.02.202420.02.2024