Filtruj

Praca Elektryk Elektromonter - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk / Elektromonter

nowa oferta
KARO ELEKTRO PLUS SP. Z O.O.KARO ELEKTRO PLUS SP. Z O.O.
Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a w szczególności: tras kablowych, układanie kabli, montaż osprzętu, montaż oświetlenia, pomiary na obiektach: wielko powierzchniowych, budynkach użyteczności publicznej, budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, montaż i ...

06.05.202406.05.2024

Elektryk (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Kraków

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 EUR brutto / godzinę + 35,00 EUR diety za przepracowany dzień zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możli...

Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

nowa oferta
WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.
Kraków

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej).Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych Zaangażowanie i chęci do pracy Mile ...

05.05.202405.05.2024
od 15000 zł