Filtruj

Praca Elektryk Elektromonter - Leżajsk

1-3 z 3 ofert pracy

Praca elektryk/elektromonter

nowa oferta
AAAA
Leżajsk

Praca dla elektryków z okolic Leżajska. Praca 5 dni w tyg, 8-16. Na miejscu, bez wyjazdów w delegację. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, narzędzia, dojazd do pracy samochodem firmowym, możliwości uzyskania uprawnień i dodatkowych szkoleń. Doświadczenie przy wykonywaniu prac...

14.05.202414.05.2024
od 9500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

elektromonter / elektryk - praca

PAWEŁPAWEŁ
Księżpol

Poszukujemy : Osoby dobrze zorganizowanej, z prawem jazdy kat. B, Szukamy zarówno fachowców z doświadczeniem jak i pomocników. Liczy się chęć do pracy. Do Twoich zadań należeć będzie: Montaż instalacji elektrycznych Montaż instalacji odgromowych Montaż instalacji alarmowych i monitoringów Ofe...

07.05.202407.05.2024
od 4200 zł

Zatrudnię elektromontera.

DANIELDANIEL
Łańcut

Obowiązki: Montaż instalacji elektrycznych Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych. Prowadzenie tras kablowych i wykonywanie rozdzielni elektrycznych. Podłączanie urządzeń elektrycznych i oświetlenia. Samodzielne podejmowanie decyzji technicznych. Wymagania: Doświadczenie jako Elektryk/Pomocni...

02.05.202402.05.2024
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0248 s