Filtruj

Praca Elektryk Elektromonter - Wiślinka

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk/Elektromonter - Wiślinka

nowa oferta
GALEON SP. Z O.O. SP. K.GALEON SP. Z O.O. SP. K.
Wiślinka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż instalacji elektrycznych instalacja elektroniki użytkowej i narzędzi nawigacyjnych umiejętność czytania schematów elektrycznych WYMAGANIA: znajomość budowy i funkcjonowania maszyn i urządzeń umiejętność czytania dokumentacji technicznej znajomość instalacji elektrycznych mi...

27.04.202427.04.2024

Elektryk (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Gdańsk

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 EUR brutto / godzinę + 35,00 EUR diety za przepracowany dzień zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możli...

Elektryk @ Sunreef Yachts

nowa oferta
SUNREEF YACHTSSUNREEF YACHTS
Gdańsk

Sunreef Venture S. A. Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfo...