Filtruj

Praca Elektryk Elektromonter - Wrocław

1-2 z 2 ofert pracy

Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

nowa oferta
WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.WROSYSTEM DEUTSCHLAND SP. Z O.O.
Wrocław

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej).Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych Zaangażowanie i chęci do pracy Mile ...

10.05.202410.05.2024
od 15000 zł
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Elektryk/Elektromonter

NADAX-AUTOMATIONNADAX-AUTOMATION
Wrocław

Firma Nadax - zajmująca się usługami z zakresu mechaniki, programowania robotów oraz elektroniki - poszukuje elektryków w branży automotive, do prowadzenie prac montażowych w państwach europejskich. Elektryk/Elektromonter Obowiązki montaż tras kablowych i okablowania montaż napędów i szaf automatyki...

09.05.202409.05.2024