Filtruj

Praca Elektryk Hydraulik - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Stanowisko ds. wsparcia administracyjnego

nowa oferta
ZUSZUS
Szczecin

Stanowisko ds. wsparcia administracyjnego 3345598 Obowiązki Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Zapewnia realizację zadań przez obsługę techniczną oddziału. Wymagania Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy: Niezbędne: wykształcenie zasadnicze z przeszkoleniem specjalistycznym p...

15.05.202415.05.2024

BUDOWLANIEC, KONSERWATOR

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szczecin

Numer oferty: StPr/24/0972Obowiązki:Konserwator i prace wykończeniowe: elektryka, konstrukcje GK, płytki, murowanie, hydraulika, montaż drzwi, wycinanie drzew, sprzątanie terenuWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:Wymagana znajomość j. polskiego: w ...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WORLDEXPORT SP. Z O.O.WORLDEXPORT SP. Z O.O.
Szczecin

Zakres obowiązków: Konserwator i prace wykończeniowe: elektryka, konstrukcje GK, płytki, murowanie, hydraulika, montaż drzwi, wycinanie drzew, sprzątanie terenu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie:...