Filtruj

Praca Elektryk Instalacje - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant- elektryk

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Mińsk Mazowiecki

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

24.05.202424.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO

PESA MIŃSK MAZOWIECKI S. A.PESA MIŃSK MAZOWIECKI S. A.

Zakres obowiązków: Praca przy naprawie i modernizacji taboru kolejowego. Montowanie instalacji elektrycznych. Diagnozowanie i naprawa usterek. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - czytanie schematów elektrycznych, posługiwanie się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami u...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Elektryka/ Pomocnika Elektryka

DAMIANDAMIAN
Wołomin

Firma poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter , pomocnik elektryka Zajmujemy się : -Wykonywaniem instalacji elektrycznych na różnych obiektach ( sklepy, mieszkania, galerie handlowe, budynki użyteczności publicznej na terenie całego kraju, ale również w okolicy Warszawy -Wykony...

20.05.202420.05.2024